Bydgoszcz

Idealne miejsce z potencjałem na rozwój Twojego biznesu

Bydgoszcz to jedno z najsilniejszych centrów biznesowych w województwie kujawsko-pomorskim. Wyróżnia się łatwym dostępem do wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz konkurencyjnymi kosztami zatrudnienia, co stwarza doskonałe warunki dla rozwoju małych, średnich i dużych firm.

Miasto dynamicznie się rozwija i jest aktualnie bardzo popularnym miejscem lokalizowania inwestycji, szczególnie z sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. W ciągu dwóch ostatnich lat:

  • powstało 9 nowych centrów usług dla biznesu,
  • zatrudnienie zwiększyło się o 28%, a wraz z nim potencjał biurowy miasta.

Przewiduje się, że do 2020 roku liczba centrów biznesowych w tym mieście wzrośnie nawet do 50 (aktualnie przekracza 40). Dane pochodzą z raportu z 2018 roku „Usługi biznesowe w Bydgoszczy” przygotowanego przez największą w Polsce organizację zrzeszającą przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług dla biznesu – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).

 

Duży potencjał

Dlaczego Bydgoszcz jest tak atrakcyjny dla inwestorów?

  • Konsekwencja w realizowaniu strategii rozwoju miasta;
  • Wsparcie inwestorów przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego i władze lokalne;
  • Korzystna lokalizacja pod kątem komunikacyjnym;
  • Prężny rozwój rynku biurowego;
  • Dostęp do wykwalifikowanych pracowników ze znajomością języków obcych.

Bydgoszcz jest również ważnym ośrodkiem kulturalnym na mapie Polski i organizatorem wielu krajowych i międzynarodowych wydarzeń sportowych. Nie bez znaczenia jest fakt, że miasto posiada dużo parków i terenów zielonych, dzięki czemu jest bardziej przyjazne dla mieszkańców, turystów i gości.

Rozwijaj się w Bydgoszczy!

Jeżeli szukasz miejsca z potencjałem, zapraszamy do kontaktu. Bydgoszcz to doskonałe miasto na realizowanie projektów, inwestycji i celów biznesowych. 

Informacje: 735 025 637

e-mail: info@chodkiewicza53.pl

 

 

Jana Karola Chodkiewicza 51, 85-065 Bydgoszcz, Polska

Logo Chodkiewicza 51/53

Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności i bezpieczeństwa